


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичка об'ємна Silver Bogenia BG210
Для дбайливого, зручного, безпечного транспортування цінних тюбиків та флакончиків ідеально підійде косметичка бренду Bogenia. Це компактний, але місткий аксесуар, виготовлений з високоякісного поліестеру.
Модель чудово оберігає вміст від вологи, забруднень та механічних пошкоджень. Надійний замок-блискавка. Ще одна перевага моделі полягає в її красивому дизайні, який радуватиме естетичне сприйняття дівчини та гармонійно доповнюватиме стилістику її б'юті-арсеналу.
Матеріал: поліестер тканина.
Розмір: 170 x 110 x 70 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bogenia |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 110 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 170 мм |
- Ціна: 294 ₴


