



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валізка для візажиста з секторами Docolor PINK Р01 без наповнення
Затребуваність фахівця б'юті-сфери багато в чому залежить від його професійного образу, тому дуже важливо використовувати стильні та якісні аксесуари. Для зберігання та транспортування косметичних продуктів гідним вибором стане рожева валіза для візажиста від бренда Docolor. Ця модна яскрава модель дуже містка при зовнішній компактності. Вона забезпечує надійний захист косметики та інструментів від вологи, забруднень та механічних впливів, гарантуючи комфортну роботу майстра на виїздах.
Особливості рожевої валізи для візажиста від бренда Docolor:
- має сім відділень: 4 маленькі, 2 довгі з боків і одне велике;
- доповнена окремою кишенькою для пензлів;
- має параметри: 40х29х13 см;
- закривається за допомогою застібки-блискавки;
- оснащена ручкою для зручного перенесення;
- виготовлена з міцного штучного матеріалу;
- довго служить, зберігаючи практичність та естетичний вигляд.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DOCOLOR |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 130 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Для косметики |
| Тип | Сумка |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: 845 ₴


