



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча щітка для волосся масажна Микки Маус
Стильна і масажна щітка порадує ваших дітей дизайном та м'якістю щітки. Дитячі гребінці для волосся з улюбленими героями з мультфільмів чудовий подарунок для маленьких принцес. Щітка м'яко розчісує кучеряве і вологе волосся, приємно масажує шкіру голови. Ультрам'які щетинки з інтелектуальною щетиною захищають волосся від пошкоджень і не рвуть його. Поверхня щітки адаптується до форми голови, забезпечуючи максимально ефективне розчісування.
Спосіб застосування: використовуйте щітку для розчісування волосся протягом дня у міру виникнення необхідності.
Ширина 9.5 см
Довжина 20 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KIKA |
| Країна виробник | Китай |
| Антистатичність | Ні |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Довжина | 215 мм |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Стиль | Святковий |
| Термостійкість | Ні |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Тип гребінця | Щітка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
- Ціна: 251,40 ₴


