




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багатофункціональний набір для манікюру та педикюру VIVA 8 предметів
Інструменти в манікюрному наборі від VIVA виготовлені із якісної сталі, що дозволяє задовольнити найвищі ваші вимоги. У комплектації набору манікюрного 8 найнеобхідніших предметів, які упаковані у зручний футляр зі шкірозамінника та стильну бордову коробку.
Набір для манікюру та педикюру в домашніх умовах:
- легкий та портативний, легко зберігати та носити;
- висока якість та компактний дизайн;
- елегантний чохол зі шкірозамінника.
Комплектація: ножиці манікюрні, кусачки, кніпсер для нігтів, пінцет, пилка для нігтів, лопатки — 2 шт., тример для кутикул, футляр.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VIVA |
| Країна виробник | Китай |
| Заточка | Заводська |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Книпсер | Так |
| Комплектація пилочками | Для додання форми |
| Кусачки для кутикул | Так |
| Кусачки для нігтів | Так |
| Кусачки для педикюру | Так |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ножиці для кутикули | Ні |
| Ножиці для нігтів | Так |
| Пінцет | Так |
| Стать | Унісекс |
| Тип пилочки | Для додання форми |
| Тип пилочки по матеріалу | Металева |
| Тример манікюрний | Так |
| Форма робочих країв пінцета | Скошені |
| Габаритні розміри футляра | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 377,10 ₴


