




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичне кругле дзеркало KIKA настільне на підставці
Настільне косметичне дзеркало від KIKA має круглу форму. Воно стане справжнім помічником дівчини у процесі створення гарного макіяжу, корекції та оформлення брів, проведення косметичних процедур. Параметри аксесуара дозволяють бачити обличчя повністю.
Особливості дзеркала на підставці:
- має стандартне відображення (без збільшення ефекту);
- сприяє більш ретельному догляду за шкірою та точному нанесенню косметики;
- ергономічна форма забезпечує стійкість на горизонтальних поверхнях;
- підставка виготовлена із пластику;
- компактний розмір;
- можна вішати дзеркало на стіну - є спеціальна петля;
- зручність використання.
Матеріал: скло, пластик.
Висота дзеркала: 17 см
Діаметр: 15,5 см.
Колір: білий, рожевий (колір уточнюйте у продавця).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KIKA |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 170 мм |
| Діаметр | 155 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Підставка в комплекті | Так |
| Мережевий адаптер | Ні |
| Тип дзеркала | Універсальне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Форма косметичного дзеркала | Кругле |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 155 мм |
- Ціна: 167,60 ₴




