




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дзеркало для макіяжу настільне на підставці овальне з вушками 2167
Кумедне дзеркало для макіяжу з вушками «ведмедика» у пластиковому корпусі виконано овальною формою, злегка звуженою у верхній частині. На задній панелі – підставка з двома пластиковими ніжками, яка допомагає отримати потрібний нахил дзеркала. У задній панелі є отвір для підвішування на стіну. Ви також можете розмістити косметичне дзеркало строго вертикально завдяки ніжкам-опорам на лицьовій частині аксесуара.
Дзеркало поміщене у пластиковий корпус та представлено у двох кольорах – білий, бежевий.
Увага! Наявність кольорів уточнюйте у менеджера!
Висота дзеркала без вушок - 17 см;
Висота дзеркала з вушками - 21 см;
Ширина в нижній частині – 16 см;
Товщина - 1 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вид дзеркала | Одинарне |
| Довжина | 210 мм |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Підставка в комплекті | Так |
| Мережевий адаптер | Ні |
| Тип дзеркала | Універсальне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Товщина | 10 мм |
| Форма косметичного дзеркала | Овальне |
| Ширина | 160 мм |
- Ціна: 209,50 ₴






