




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичне дзеркало на підставці кругле з вушками
Косметичне дзеркало на зручній підставці з милими вушками "панди" має пластикову оправу й опору, що дає змогу регулювати кут нахилу дзеркала. Воно легко транспортується, розташовується на будь-яких поверхнях. Параметри аксесуара дають змогу бачити обличчя повністю. Поворот на 360 градусів для більш зручного перегляду під будь-яким кутом, дає змогу зафіксувати косметичне дзеркало в зручному для Вас положенні.
Особливості дзеркала на підставці:
- має стандартне відображення (без збільшувального ефекту);
- сприяє більш ретельному догляду за шкірою і точному нанесенню косметики;
- ергономічна форма забезпечує стійкість на горизонтальних поверхнях;
- підставка виготовлена із пластику;
- компактний розмір;
- є можливість вішати дзеркало на стіну;
- зручність використання.
Дзеркало представлено у двох кольорах:
- Білий.
- Зелений.
Наявність кольору уточнюйте у менеджера.
Матеріал: пластик, скло.
Форма косметичного дзеркала: коло.
Розмір дзеркала без підставки - 15х15 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 150 мм |
| Діаметр | 150 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Підставка в комплекті | Так |
| Тип дзеркала | Універсальне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Товщина | 10 мм |
| Збільшення | 0 х |
| Форма косметичного дзеркала | Кругле |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 125,70 ₴






