




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичне двостороннє дзеркало на підставці кругле
Косметичне двостороннє дзеркало на зручній підставці. Аксесуар має пластикову оправу та опору, що дає змогу регулювати кут нахилу дзеркала. Воно легко транспортується, розташовується на будь-яких поверхнях. Параметри аксесуара дають змогу бачити обличчя повністю. Поворот на 360 градусів для більш зручного перегляду під будь-яким кутом, дає змогу зафіксувати косметичне дзеркало в зручному для Вас положенні.
Особливості дзеркала на підставці:
- має два дзеркала - одна сторона збільшує у два рази (х2), інша без збільшення;
- сприяє більш ретельному догляду за шкірою і точному нанесенню косметики;
- ергономічна форма забезпечує стійкість на горизонтальних поверхнях;
- компактний розмір.
Дзеркало представлено в трьох кольорах:
- Білий.
- Рожевий.
- Зелений.
Наявність кольору уточнюйте у менеджера.
Матеріал: пластик, скло.
Форма косметичного дзеркала: коло.
Діаметр дзеркала: 14.5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 145 мм |
| Діаметр | 145 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Підставка в комплекті | Так |
| Тип дзеркала | Настільне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна, Збільшуюча |
| Збільшення | 2 х |
| Кут повороту | 360 град. |
| Форма косметичного дзеркала | Кругле |
| Ширина | 145 мм |
- Ціна: 146,65 ₴







