




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дзеркало з підсвіткою для макіяжу настільне на акумуляторі JF05
Дзеркало для макіяжу з підсвіткою на підставці-органайзері — зручний та сучасний гаджет. Дзеркало з led-підсвічуванням має три режими свічення – холодний, середній та теплий. Світло вмикається сенсорною кнопкою, розташованою на дзеркальній поверхні. Заряджається аксесуар від вбудованого акумулятора через USB-шнур, що додається в комплекті.
Дзеркальна поверхня повертається на 360° навколо своєї осі та щодо штатива-підставки.
В основі дзеркала — відкритий піднос-органайзер для зберігання дрібниць: шпильок, прикрас. Рамка, основа та підставка виконані з якісного міцного пластику.
Дзеркало представлене у двох кольорах:
білий;
рожевий;
Увага! Наявність кольорів дзеркал уточнюйте у менеджера.
Розміри дзеркала:
- висота – 26 см;
- діаметр дзеркальної поверхні без рамки – 14,5 см;
- діаметр основи - 15 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вид дзеркала | Одинарне |
| Висота | 260 мм |
| Діаметр | 145 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Підставка в комплекті | Так |
| Мережевий адаптер | Ні |
| Тип вимикача | Сенсорний |
| Тип дзеркала | Настільне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Тип підсвічування | Діодна |
| Товщина | 20 мм |
| Кут повороту | 360 град. |
| Форма косметичного дзеркала | Кругле |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 460,90 ₴







