



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для манікюру та педикюру з 10 предметів у чохлі з текстильною обробкою Hua Li Manicure Set
Компактний манікюрний набір із 10 предметів призначений для того, щоб забезпечити вам якісний догляд за нігтями рук та ніг. Цей комплект манікюрних інструментів знаходиться у твердому чохлі з вишуканим текстильним оздобленням. Манікюрний сет займає мало місця, що є ідеальним для подорожей або використання вдома.
Що у манікюрному комплекті:
- ножиці із загнутим лезом;
- кніпсери трьох розмірів;
- 2 кюретки;
- пінцет;
- інструмент для обрізання кутикули;
- пилка;
- кусачки для кутикули.
Зробіть свій манікюр та педикюр ідеальним з нашим універсальним комплектом інструментів для догляду за нігтями в домашніх умовах.
Спосіб застосування: Використовуйте інструменти із набору для догляду за нігтями рук та ніг.
Розмір: 15 х 7,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Книпсер | Так |
| Кількість предметів в наборі | 10 |
| Комплектація пилочками | Для додання форми |
| Косметологічна кюретка | Так |
| Кусачки для кутикул | Так |
| Кусачки для педикюру | Так |
| Матеріал | Сталь |
| Ножиці для кутикули | Так |
| Пінцет | Так |
| Стать | Жіноча |
| Тип пилочки | Для додання форми |
| Тип пилочки по матеріалу | Металева |
| Форма робочої частини шабера | Квадратна |
| Форма робочих країв пінцета | Скошені |
| Колір | Сріблястий |
| Шабер | 1 шт. |
| Габаритні розміри футляра | |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 75 мм |
- Ціна: 335,20 ₴


