




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча масажна щітка для волосся з принтом YB1409
Масажна щітка для волосся робить розчісування легким та приємним. Дитячий гребінець оснащений м'якими пластиковими зубчиками, які дбайливо розплутують навіть довгі пасма. Закруглені кінці обережно масажують шкіру, посилюючи кровообіг, щоб локони росли здоровими та блискучими.
Щітка невеликого розміру зручно лягає у маленьку дитячу долоньку. Тому процес укладання буде для дитини максимально комфортним. Кумедний принт робить гребінець улюбленим б'юті-аксесуаром дітей
Розмір гребінця: 17 х 5,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | З народження |
| Довжина | 170 мм |
| Довжина зубців/щетини | 15 мм |
| Матеріал зубців/щетини | Пластик |
| Матеріал ручки/основи | Пластик |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Щітка для волосся |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 55 мм |
- Ціна: 95 ₴
- В наявності
- Код: YB1409
Щітка для волосся дитяча Beautiful
95 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


