




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичний спонж бьюті-блендер для макіяжу Puffy у колбочку
Косметичний спонж у капсулі виготовлений із штучних волокон, що відрізняються високою якістю. Він гіпоалергенний і не містить латексу. Широка частина дає можливість легко та швидко розподілити засіб по лобі та щоках, а гострий кінчик ідеально обробляє важкодоступні рельєфні частини.
Спонж з ефектом збільшення у розмірі допомагає у рівномірному нанесенні рідких та кремових косметичних засобів. Він легко миється за допомогою спеціальних засобів.
Спосіб застосування: невелику кількість тонального засобу нанести на спонж. Потім, лише злегка торкаючись, покрийте засобом шкіру масажними лініями. Якщо є різкі переходи кольорів, згладьте їх спонжем.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 40 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип | Поролоновий спонж |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Фігурний |
- Ціна: 83,80 ₴
- Немає в наявності
- Код: ST-812
Спонж для нанесення макіяжу Puffy в капсулі кольоровий, зрізаний Фігурний
83,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 90 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю


