




Японська масажна щітка-шабер для миття голови та волосся
Масажна щітка-шабер допоможе вам ретельно очистити шкіру голови під час процедури миття та подарує масаж для зміцнення коріння волосся та зняття напруги після важкого дня. Аксесуар посилює ефект від шампуню та інших засобів догляду, допомагаючи їх компонентам глибше проникати в дерму.
Японська щітка підходить для всіх типів і видів волосся — натурального, тонкого, нарощеного. Вона делікатно відлущує ороговілість шкіри, посилює приплив крові та поживних речовин до коріння волосся. Аксесуар для догляду за волоссям чудово спінює шампунь та розподіляє засіб по поверхні скальпу.
Закруглені зубчики м'яко ковзають по шкірі, не травмуючи та не дряпаючи її. Зручна ручка дозволяє надійно утримувати шабер для волосся під час шампунування або масажування шкіри голови. Щітка виготовлена із пластику РР та TPE – другий за властивостями нагадує силікон.
Користь японської щітки для шкіри та волосся:
- звільняє верхній шар епідермісу від ороговілого шару, зменшуючи лущення;
- посилює харчування коріння, зміцнює їх;
- активує ріст волосся; підходить для самомасажу;
- допомагає зняти втому та стрес.
Спосіб застосування:
- Нанесіть шампунь на вологе волосся.
- Повільно масажуйте голову щіткою.
- Продовжуйте рухи по колу і трохи посилити тиск при необхідності.
- Продовжуйте процедуру 2-3 хвилини.
- Ополосніть волосся.
- Промийте щітку водою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Антистатичність | Так |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Довжина | 80 мм |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Термостійкість | Ні |
| Тип зубців гребінця | Рідкісні |
| Тип гребінця | Щітка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 83,80 ₴





