

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожній набір WH Travel Bottles Set із 5 флаконів для косметики в прозорій косметичці
Тепер вам не потрібно турбуватися про те, що улюблена косметика займає багато місця в сумці! Ці мініатюрні ємності ви зможете наповнити тоніками, тонерами, спреями для волосся й обличчя, шампунями, кремами та іншими повсякденними б'юті-засобами.
Маленькі пляшечки містяться в прозорій непромокальній косметичці, яку теж можна взяти в дорогу.
Склад набору косметичних ємностей:
- флакон зі спреєм, 50 мл — 1 шт.;
- флакон із дозатором, 50 мл — 1 шт.;
- флакон із кришкою фліп-топ, 50 мл — 1 шт.;
- баночки для кремових продуктів, 10 мл — 2 шт.
- косметична лопатка для маски (косметичний шпатель) — 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 14 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліуретан |
| Стать | Жіноча |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип | Б'юті-кейс |
| Тип застежки | Кліпси |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 13 мм |
| Глибина | 30 мм |
- Ціна: 146,65 ₴
- Немає в наявності
- Код: 24-391
Дорожній набір із 5 флаконів для косметики та лопатки для маски WH Travel Bottles Set, Фіолетовий
146,65 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю


