
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подарунковий набір парфумерії, доглядової та декоративної косметики для жінок
Цей б'юті-бокс — розкішний подарунок для будь-якої дівчини та жінки! У цьому сеті декоративної та доглядової косметики поєднуються засоби, що розкривають вашу красу та допомагають підкреслити вишуканий стиль.
Засоби для догляду за обличчям і волоссям починають цю рутину, а б'юті-продукти для макіяжу та парфумерія роблять образ досконалим.
Що всередині б'юті-бокса Bogenia?
Засоби для догляду за волоссям
Скраб для шкіри голови з ментолом — освіжає, очищає, стимулює ріст
Парфумерія
Парфуми LILAV (50 мл)*
Комплект декоративної косметики для макіяжу
- База під макіяж Bogenia Glossiness
- Рум'яна пудрові Bogenia (колір рандомний)*
- Помада для губ Match (колір рандомний)*⠀
- Помада для брів Velvet (колір рандомний)*
- Помада для губ Velvet (колір рандомний)*
- Рідка матова помада (колір рандомний)*
- Палітра тіней для повік Galaxy (12 кольорів)*
*Відтінки засобів декоративної косметики підібрані з найпопулярніших і універсальних, яких підійдуть блондинкам, брюнеткам, шатенкам.
Аромати підібрані рандомно, з-поміж найзатребуваніших.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bogenia |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 250 мм |
| Класифікація косметичного засобу | Мас маркет |
| Кількість тонів рум'ян в наборі | 1 |
| Кількість кольорів помад в наборі | 3 |
| Кількість кольорів тіней в наборі | 12 |
| Склад набору | Помада, Парфуми (мініатюра), Праймер, Палітра тіней для повік, Рум'яна |
| Товщина | 100 мм |
| Ширина | 200 мм |
- Ціна: 651 ₴
- Немає в наявності
- Код: BG151(011)
Подарунковий набір косметики для жінок Bogenia Set Products BG151(011) подарунковий набір косметики для жінок
651 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю


