


Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 210 мм |
| Колір | Зелений |
| Вікова група | Від 2 років |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Гребінець для волосся |
| Матеріал ручки/основи | Пластик |
| Матеріал зубців/щетини | Пластик |
| Довжина зубців/щетини | 40 мм |
| Довжина зубців/щітини | 40 мм |
| Матеріал зубців/щітини | Пластик |
- Ціна: 52 ₴
- В наявності
- Код: 777
Гребінець для волосся дитячий, 21 см (777), Зелений
52 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 90 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

