




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак GoPack GO24-179M-1 – елегантна модель, виконана з міцного поліестеру. Класичний рюкзак у вишуканому дизайні – базова річ у гардеробі. Він поєднує у собі лаконічне оформлення, високу якість та сучасний функціонал. Універсальний стриманий дизайн пасуватиме до будь-якого стилю.
Модель рекомендована для дітей та дорослих, віком від 13-18 0. Базова повсякденна модель, яка зробить ваш образ неймовірно стильним.
Особливості рюкзака:
М'яка ущільнена спинка дарує відчуття комфорту;
М’які регульовані лямки;
1 містке об’ємне відділення;
5 внутрішніх кишень для ідеального порядку та зручності в організації простору;
Відділення для ноутбука;
2 передні кишені для дрібниць;
2 бічні кишені;
Потайна кишеня на спинці;
Кишеня для телефону;
Дві міцні ручки-петлі;
Посилене дно.
Переваги моделі:
Трендовий універсальний формат та лаконічний дизайн.
Міцні матеріали та надійна фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoPack |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.66 г |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 11.8 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 11 л |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Особливості | Регульовані лямки |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір (зріст), см | M(130-145 см) |
| Форма рюкзака | м'який |
- Ціна: 1 648 ₴







