




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір шкільний Kite SET_K24-724S-4 рюкзак + пенал + сумка для взуття – це базовий капсульний комплект для навчання.
Найголовніші шкільні аксесуари, які будуть поруч цілий рік. У цьому наборі вони бездоганно поєднуються між собою, адже представлені в єдиному дизайні. Вам більше не потрібно витрачати час, підбираючи аксесуари, які бездоганно пасуватимуть до рюкзака – ви одразу отримуєте круту продуману капсулу. Адже це тріо просто створене одне для одного та неймовірно стильно виглядає в тандемі. Дитина буде в захваті від ефектного комплекту, завдяки якому її шкільний лук буде неперевершеним.
1. Шкільний напівкаркасний рюкзак Kite K24-724S-4 виконаний з міцного поліестеру. Ця модель неймовірно компактна та легенька, ідеально підходить для діток, які йдуть у перший клас. Полегшений малогабаритний рюкзак – оптимальний варіант для дітлахів худорлявої статури та маленького зросту. З цим наплічником буде максимально легко та зручно ходити в школу та на підготовчі заняття. Модель схвалена німецьким Інститутом Здоров'я та Ергономіки IGR, адаптована під вікові фізичні особливості школярів. Рекомендована для дітей віком 6-8 років та зростом 115 – 130 см.
Рюкзак зовні:
запатентована ортопедична спинка Ergo Kids з м'якими дихаючими подушечками повторює природні вигини спини;
комфортні дихаючі лямки S-подібної форми знижують навантаження на плечі;
знімний нагрудний ремінь фіксує лямки та рівномірно розподіляє вагу;
велика фронтальна кишеня на блискавці;
2 бічні кишені на резинці для пляшечки з водою або невеликого термоса;
м'яка ущільнена ручка-переноска;
текстильна ручка-петля;
зносостійке EVA-дно з ніжками, які допоможуть уникнути забруднень;
світловідбивні елементи з 4 сторін – щоб дитину було видно в темний час доби;
надійна фурнітура – блискавки працюють плавно, пуллери – приємні на дотик;
знімний гаманець на карабіні – стильний та функціональний;
декор: гумові бейджі, підвіска-брелок.
Рюкзак всередині:
2 відділення – місткі та просторі;
кишеня для планшета з м'яким плюшем всередині – для дбайливого зберігання гаджета;
кишеня для телефону з плюшевою вставкою для захисту екрану;
внутрішня система роздільників з фіксуючою резинкою – для зошитів і книжок;
зручна знімна ключниця;
поле для персональних даних власника;
іконки внутрішньої навігації, які підказують призначення кожної кишені;
міцна брендована підкладка.
2. Пенал Kite K24-662-12 – компактний, стильний та неймовірно зручний. Він допоможе дитині бути зібраною та організованою на кожному уроці.
Особливості:
1 містке відділення – щоб усе необхідне завжди було під рукою;
органайзер на 5 предметів – для підтримання порядку всередині пеналу;
розмір: 21х8,5х4,5 см – компактний та місткий;
застібка – блискавка: якісна та надійна;
матеріал зовні – міцний зносостійкий поліестер;
усередині – міцна брендована підкладка.
3. Сумка для взуття Kite K24-601M-26 виготовлена з міцного поліестеру. Незамінний аксесуар для кожного школяра: у ній дуже зручно носити та зберігати змінне взуття та форму.
Особливості:
1 відділення – містке та просторе;
передня кишеня на блискавці – додатковий відокремлений простір для речей;
петля для вішалки – для зручного зберігання;
легко закривається – затягується шнурками;
матеріал – поліестер: міцний та простий у догляді;
розмір: 46x33 см – оптимальне розміщення пари взуття.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 732 г |
| Висота | 36 см |
| Глибина | 16 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Так |
| Об`єм | 15.5 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Нагрудний ремінь, Світловідбивні елементи, Регульовані лямки |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см) |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір (зріст), см | S(115-130 см) |
| Форма рюкзака | м'який |
| габаритні розміри під час відправлення | 36x27x10 |
- Ціна: 4 114 ₴
- В наявності
- Код: 000994216
Набір Kite рюкзак + пенал + сумка для взуття SET_K24-724S-4 Crazy Mode
4 114 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.






