



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гребінець для волосся Q.P.I. PROFESSIONAL чоловічий пластиковий 16 см PG-0209
Гребінець чоловічий кишеньковий Q.P.I. PROFESSIONAL PG-0209 із зубцями різної густоти. Зубці гребінця зроблені так, що не пошкодять шкіру голови та волосся. Аксесуар не створює статичну електрику, делікатно та якісно прочісує пасма, роблячи їх блискучими та шовковистими.
Довжина: 16 см
Висота з зубчиками: 3 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Q. P. I. Professional |
| Країна виробник | Китай |
| Антистатичність | Ні |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Довжина | 160 мм |
| Довжина зубців | 25 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Призначення гребінця | Виділення проділу, Розчісування |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Термостійкість | Ні |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Тип гребінця | Гребінець |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 23 ₴
- Немає в наявності
- Код: PG-0209
Гребінець для волосся чоловічий кишеньковий 16 см QPI Professional 209 РГ
23 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 90 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю


