
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пилка полірувальна для нігтів SPL чорна пряма на м'якій основі 80/80 18 см ВF-101
Solingen Professional Line (SPL) - це багаторічний досвід та європейська якість у виробництві спеціальних інструментів для манікюру, педикюру і макіяжу. При виготовленні використовуються тільки високоякісні матеріали з великою зносостійкістю. Вироби сучасного дизайну для професійного та індивідуального використання.
Пилка призначена для дуже м'якого полірування поверхні нігтьової пластини, а також для додання дзеркального блиску штучним і натуральним нігтям. Також дана полірувана пилочка має одну сторону шліфування і добре підходить для підготовки нігтьової пластини під гель-лак.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SPL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Абразивність пилки | до 80 грит |
| Призначення пилочки | Для натуральних нігтів |
| Тип пилочки | Для поліровки |
| Товщина пилки | 0.4 мм |
| Форма пилки | Овальна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 180 см |
- Ціна: 46 ₴
- Готово до відправки
- Код: ВF-101 SPL
Пилочка полірувальна для нігтів SPL чорна пряма 80/80 18 см ВF-101
46 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 90 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

