

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пензель для нанесення тональних засобів та основ під макіяж TopFace Professional Make-Up
Пензель з густим і м'яким ворсом - це відмінний професійний інструмент для створення рівного та природного кольору обличчя за допомогою тонального засобу в макіяжі.
Сплощений пензель ТopFace Professional Make-Up розроблений спеціально для рідких і кремових текстур, що забезпечує їх рівномірне, легке нанесення без розмазування.
Спосіб використання:
- Чистим пензликом наберіть потрібну кількість тонального засобу.
- Розтушуйте косметичний засіб по шкірі.
- Після використання промийте пензлик.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | topface |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 165 мм |
| Довжина ворсу | 25 мм |
| Довжина рукоятки | 10 мм |
| Кількість | 1 шт. |
| Комплектація пензликами | Пензель для тональної основи |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Тип пензля | Пензель для тональної основи |
| Колір | Білий |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 25 мм |
- Ціна: 161 ₴
- Готово до відправки
- Код: PT901-F06
Пензель для макіяжу TopFace професійний для нанесення тональних засобів PT901-F06
161 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

