

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пензлик для макіяжу брів TopFace Professional Make-Up двосторонній PT901-F18
Пензлик для брів двостороння PT901 - F18 - ця кисть спеціально розроблена для додання й окреслення форми. Скошена сторона кисті дозволяє нанести будь-який б'юті-засіб на брови, а інша сторона - надати їм форму і причесати. Після використання промийте щітку з допомогою очисного засобу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | topface |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 155 мм |
| Довжина ворсу | 4 мм |
| Довжина рукоятки | 150 мм |
| Кількість | 1 шт. |
| Комплектація пензликами | Щіточки для брів і вій, Кисть для брів |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | дерево |
| Тип пензля | Кисть для брів |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 5 мм |
- Ціна: 130 ₴
- В наявності
- Код: PT901-F18
Пензель для брів TopFace Professional Make-Up двосторонній PT901-F18
130 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

