
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кусачки манікюрні для кутикул Q. P. I. PROFESSIONAL ручне заточування лезо 11 мм QКМ-300
Дані щипці призначені для роботи з кутикулою. Виготовлені зі зносостійкої сталі високій твердості, заточені вручну з допомогою кола з алмазним покриттям, що дозволяє довго експлуатувати інструмент довго не заточуючи повторно.
Продаються в індивідуальній упаковці.
Розмір леза — 10 мм.
Довжина ручки - 7 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Q. P. I. Professional |
| Країна виробник | Пакистан |
| Вид манікюрно-педикюрного інструменту | Кусачки |
| Вікова група | Для дорослих |
| Довжина ріжучої кромки | 10 мм |
| Заточка | Ручна |
| Матеріал виготовлення інструменту | Медична нержавіюча сталь |
| Область застосування | Кутикули |
| Загальна довжина | 70 мм |
| Тип упаковки | Пластиковий блістер |
| Товщина леза | 1 мм |
| Функціональне призначення | Для манікюру |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 184 ₴
- В наявності
- Код: QКМ-300
Кусачки манікюрні для кутикул Q. P. I. PROFESSIONAL ручне заточування лезо 11 мм QКМ-300
184 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

