




Керамічна щітка для волосся SALON Ceramics кругла
Щітка для волосся Salon Professional - підходить для щоденного догляду за волоссям, чудово розчісує волосся будь-якої густоти, не сплутує його, а також дуже добре масажує шкіру голови, стимулюючи харчування волосся, знімає втому та головний біль. Легка та зручна у використанні. Відмінно підходить для витягування та вирівнювання вологого волосся в процесі сушіння.
У цій розчісці використовуються нейлонові щетинки із закругленими кінчиками, які зовсім не травмують волосся і шкіру голови, акуратно розчісують пасма, масажує шкіру голови, нормалізуючи кровообіг і тим самим сприяючи регенерації волосся.
Рекомендована для професійного та домашнього використання.
Брашинги застосовуються для випрямлення та красивого укладання кучерявого волосся. Залежно від різного діаметра щітки виходять локони різної величини. Після укладання волосся за допомогою натуральних брашингів кучері та локони довше зберігають свою форму.
Форма щітки: кругла.
Основа керамічна.
Довжина: 250 мм
Діаметр без зубчиків: 15 мм
Діаметр загальний: 25 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salon Professional |
| Країна виробник | Китай |
| Антистатичність | Так |
| Матеріал гребінці | Кераміка |
| Призначення гребінця | Укладання, Розчісування |
| Термостійкість | Так |
| Тип гребінця | Брашинг |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 250 см |
| Довжина ручки | 110 мм |
| Довжина щетини | 5 мм |
| Кількість рядів | 8 |
| Матеріал основи | Кераміка |
| Тип | Брашинг |
| Форма щітки | Кругла |
- Ціна: 424 ₴
- В наявності
- Код: 9881 BTC
Щітка-брашинг для волосся Salon Professional Ceramics Thermal 9881 BTC
424 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу


