




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичне дзеркало настільне для макіяжу на ніжках з органайзером для пензликів KIKA кругле
Дзеркало настільне KIKA з кишенею має овальну форму, що є зручним. Косметичне дзеркало спирається на три стійкі ніжки. Корпус виконаний з міцного пластику. Приємним бонусом є те, що ззаду в дзеркалі є кишенька для косметики або пензликів.
Дзеркало легко транспортується, розташовується на будь-яких поверхнях, та ще й компактне. Таке дзеркало стане справжнім помічником дівчини у створенні красивого макіяжу, оформлення брів проведення косметичних процедур. Параметри аксесуара дозволяють бачити обличчя повністю.
Матеріал: пластик, скло.
Висота дзеркала: 18.5 см.
Ширина дзеркала: 15.5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KIKA |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 185 мм |
| Діаметр | 155 мм |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Підставка в комплекті | Ні |
| Мережевий адаптер | Ні |
| Тип дзеркала | Настільне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Товщина | 70 мм |
| Форма косметичного дзеркала | Овальне |
| Колір | Рожевий |
- Ціна: 184 ₴
- Немає в наявності
- Код: KIKA 9861
Дзеркало косметичне настільне на підставці з кишенею-органайзером KIKA 9861
184 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю




