



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пилка для нігтів металева з сапфіровим напиленням Beauty Luxury
Манікюрна пилка Beauty Luxury - це гнучка пилка з мікросапфіровим напиленням і пластмасовою ручкою. Для зручності використання пилка має дві робочі поверхні з великим і дрібним напиленням. Регулярне застосування запобігає тріщини і розшарування нігтів. Нігті стають здоровими і доглянутими.
Спосіб застосування: Обробити край нігтьової пластини, надавши форму нігтя. Можна використовувати для підпилювання поламаного нігтя. Працюючи з пилкою, намагайтеся зберігати форму нігтя, завжди рухаючись в одному напрямку.
Довжина: 125 мм
Довжина робочої поверхні: 65 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Країна виробник | Німеччина |
| Абразивність пилки | Без абразиву |
| Довжина | 125 мм |
| Призначення пилочки | Для натуральних нігтів |
| Тип пилочки | Двостороння |
| Тип пилочки по матеріалу | Металева з напиленням |
| Тип упаковки | Поліетиленовий пакет |
| Товщина пилки | 1 мм |
| Форма пилки | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 10 мм |
- Ціна: 85 ₴
- Готово до відправки
- Код: ВF-20
Пилка для нігтів Beauty Luxury сапфірова металева 12.5 см ВF-20
85 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 90 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

