
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пензель для нанесення пудри Beauty Luxury Powder Brush MA-01
Пензель Beauty Luxury виготовлений зі штучних щетинок гіпоалергенних і довговічних. Ручка із міцного пластику, має ергономічну форму.
Пензель для компактної та розсипчастої пудри підходить ідеально для нанесення повсякденного макіяжу. М'яке волокно округлої робочої частини забезпечує рівномірне нанесення, легке очищення та швидке висихання.
Інструкція з догляду: тримати кисть у вертикальному положенні, мити щотижня в теплій воді, рідким милом або шампунем.
Довжина рукоятки: 125 мм
Довжина ворсу: 45 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 125 мм |
| Довжина ворсу | 45 мм |
| Довжина рукоятки | 80 мм |
| Комплектація пензликами | Кисть для пудри |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Тип пензля | Кисть для пудри |
- Ціна: 209 ₴
- Готово до відправки
- Код: MA-01
Кисть для нанесення пудри Beauty Luxury Powder Brush MA-01
209 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

