
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кисть для рум'ян Beauty Luxury Anged Blus скошена
Кисть Angled Blush призначена для нанесення освітлення, бронзера, иллюминайзера, рум'ян і пудри. Скошений кінчик пензля з синтетичного ворсу дозволяє максимально акуратно нанести косметичні продукти і зробити плавні переходи — макіяж вийде максимально природним і акуратним. Пензель ідеально підходить для роботи як з кремовими, так і з розсипчастими текстурами. Антибактеріальні ворсинки легко піддаються очищенню, вони не деформуються в результаті активної експлуатації кисті.
Спосіб застосування: візьміть пензлем невелику кількість рум'ян, видаліть надлишки. Починайте наносити на вилиці невеликими круговими рухами в напрямку до лінії росту волосся.
Матеріал: ворс: синтетичний
Довжина рукоятки: 130 мм
Довжина ворсу: 25-35 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 135 мм |
| Довжина ворсу | 35 мм |
| Довжина рукоятки | 100 мм |
| Комплектація пензликами | Кисть для рум'ян |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Тип пензля | Кисть для рум'ян |
- Ціна: 151 ₴
- Готово до відправки
- Код: MA-04
Кисть для рум'ян Beauty Luxury Anged Blus скошена MA-04
151 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

