

Косметичний спонж для макіяжу Puffy фігурний різнокольоровий на підставці
Спонж косметичний Puffy для ідеального нанесення і розтушовування будь-яких рідких текстур (тонального крема, коректора, консилера, хайлайтера, кремових рум'ян, бронзеров і скульптуруючих засобів). Також він підходить для застосування рум'ян і тіней кремообразной текстури. Це пристосування має дивно м'яку і легку текстуру, воно без праці стискається в руці і не подразнює шкіру.
Спонж на пластмасовій підставці у вигляді гойдалки знаходиться в прозорій пластиковій коробочці.
Перед використанням змочіть водою, в результаті чого він збільшиться приблизно вдвічі. Потім необхідно промокнути серветкою або віджати. Ступенем віджиму можна регулювати щільність нанесення тонального крему: він не повинен бути мокрим, тільки злегка вологим. Більш вологий спонж завдає тонший тон і знижує витрату засобу.
Використовуйте кругле підставу для нанесення тону на центральні райони - лоб, вилиці і підборіддя, а загострену сторону - для нанесення тону навколо носа, рота і на віки.
Наносити засоби необхідно трохи пружними, «промокають» рухами - тон рівномірно розподіляється по шкірі. Вам не доведеться розтягувати шкіру. Одним з важливих властивостей є те, що він не залишає чітко виражених кордонів при нанесенні тону.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 40 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тип | Поролоновий спонж |
| Форма | Фігурна |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тон | Фігурний |
- Ціна: 115 ₴
- В наявності
- Код: Puffy 4834
Спонж для нанесення макіяжу Puffy смугастий на підставці Фігурний
115 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу


