


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щітка для волосся Salon масажна коричнева маленька
Масажна щітка для волосся овальної форми, укрита залізними зубчиками на м'якій подушці, які оснащені круглими наконечниками. Призначена для щадного догляду за локонами і їх легкої укладання. Підстава і ручка виготовлені з високоякісного напівпрозорого пластика.
Щітка розплутує пасма і забезпечує дбайливий і легкий масаж, який сприяє значному поліпшенню кровотоку і прискоренню обмінних процесів. Внаслідок регулярного застосування пасма знаходять здоровий і доглянутий вигляд, стають міцнішими, м'якими і шовковистим.
Спосіб застосування: використовують для розчісування і укладання волосся.
Довжина: 18 см
Ширина: 4,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salon Professional |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Довжина | 180 мм |
| Тип гребінця | Щітка |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина щетини | 17 мм |
| Кількість рядів | 7 |
| Матеріал основи | Пластик |
| Тип | Щетка |
| Форма щітки | Овальна |
- Ціна: 294 ₴
- В наявності
- Код: 6235 ТТН
Масажна щітка для волосся Salon Professional маленька 6235 TTN
294 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

