

Брашинг керамічний з прогумованою ручкою Salon Professional Ceramic
Термобрашинг для волосся Salon Professional Ceramic це щітка, основу якої оснащено спеціальними вентиляційними отворами і керамічною поверхнею. Жорсткі нейлонові щетинки з ворсом не вбирають вологу з волосся при сушці за допомогою фена, стають більш блискучими і м'якими, набагато легше піддаються укладанню і не електризується. До того ж, вони не травмують шкіру голови. Під час сушіння феном відбувається рівномірний розподіл гарячого повітря, перепади температур згладжуються, і ваше волосся не страждають від перегріву.
Щітка має зручну прогумовану ручку зі спеціальним хвостиком-шпилькою для поділу та виділення пасом. Шпилька легко витягується з ручки щітки і так же легко ховається в ній.
Матеріал основи: кераміка
Матеріал щетини: нейлон з щетиною
Довжина: 240 мм.
Діаметр без зубчиків: 13 мм
Діаметр загальний: 45 мм
Висота щетини: 16 мм
У комплект входить спеціальна голка (Шпікула) для поділу пасом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salon Professional |
| Країна виробник | Тайвань |
| Антистатичність | Так |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Матеріал гребінці | Кераміка |
| Призначення гребінця | Укладання, Розчісування |
| Гострокінцева ручка | Так |
| Термостійкість | Так |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Тип гребінця | Брашинг |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина щетини | 16 мм |
| Кількість рядів | 12 |
| Матеріал основи | Кераміка |
| Тип | Брашинг |
| Форма щітки | Кругла |
- Ціна: 438 ₴


