

Брашинг керамічний антистатический Salon Professional Ceramic & Ionic d-25 мм
Термобрашинг для волосся Salon Professional Ceramic & Ion з керамічною поверхнею, збагачений негативно зарядженими іонами. Жорсткі нейлонові щетинки не вбирають вологу з волосся при сушці за допомогою фена, а завдяки іонів волосся стають більш блискучими і м'якими, набагато легше піддаються укладанню і не електризується. До того ж вони не травмують шкіру голови. Зручна прогумована ручка зі спеціальним хвостиком-шпилькою для поділу та виділення пасом. Шпилька легко витягується з ручки щітки і так же легко ховається в ній. Наскрізні отвори в керамічному корпусі щітки продуваються гарячим повітрям фена і забезпечують швидке висихання волосся і міцність завивки. Кераміко-іонне покриття знімає статичність, розгладжує волосся і додає їм блиск.
Матеріал основи: кераміка
Матеріал щетини: нейлон
Довжина: 250 мм.
Діаметр без зубчиків: 25 мм
Діаметр загальний: 38 мм
Висота щетини: 7 мм
У комплект входить спеціальна голка для поділу пасом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salon Professional |
| Країна виробник | Тайвань |
| Антистатичність | Так |
| Матеріал гребінці | Кераміка |
| Призначення гребінця | Укладання, Розчісування |
| Термостійкість | Так |
| Тип гребінця | Брашинг |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 250 см |
| Довжина ручки | 110 мм |
| Довжина щетини | 7 мм |
| Матеріал основи | Кераміка |
| Тип | термобрашинг |
| Форма щітки | Кругла |
- Ціна: 834 ₴
- Немає в наявності
- Код: N-CI 25 SL
Брашинг керамічний антистатический круглий термостійкий Salon Professional Ceramic & Ionic d-25 мм N-CI 25
834 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу


