



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щітка для волосся масажна DAGG овальна 21,5 см 212
Масажна гребінець DAGG В 212 овальної форми, вкрита пластиковими м'якими зубчиками, які оснащені круглими наконечниками, призначена для дбайливого догляду за волоссям і їх легкого укладання. Основа щітки - пластик.
Щітка обережно розплутує пасма і забезпечує дбайливий і легкий масаж, який сприяє значному поліпшенню кровотоку і прискорення обмінних процесів, що дозволяє фолікулів отримувати більше поживних речовин.
Спосіб застосування: використовують для розчісування і укладання волосся
Довжина: 21,5 см
Ширина: 6,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dagg |
| Країна виробник | Китай |
| Антистатичність | Ні |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Довжина | 215 мм |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Призначення гребінця | Розчісування, Укладання |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Термостійкість | Так |
| Тип зубців гребінця | Рідкісні |
| Тип гребінця | Щітка |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бузкова |
- Ціна: 92 ₴
- В наявності
- Код: В 212 DAGG
Щітка для волосся масажна овальна 21,5 см DAGG В 212, Блакитна 15, Бузкова
92 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

