



Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dagg |
| Країна виробник | Китай |
| Антистатичність | Ні |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Довжина | 215 мм |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Призначення гребінця | Розчісування, Укладання |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Термостійкість | Так |
| Тип зубців гребінця | Рідкісні |
| Тип гребінця | Щітка |
| Ширина | 65 мм |
| Колір | Блакитний |
- Ціна: 92 ₴


