
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Robin |
| Країна виробник | Китай |
| Абразивність пилки | до 220 грит |
| Довжина | 95 мм |
| Призначення пилочки | Для натуральних нігтів |
| Тип пилочки | Для поліровки |
| Тип пилочки по матеріалу | Наждачний |
| Тип упаковки | Поліетиленовий пакет |
| Товщина пилки | 25 мм |
| Форма пилки | Баф |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 46 ₴


