




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичне дзеркало на підставці овальне
Косметичне дзеркало на підставці - це елегантний і функціональний предмет, призначений для використання в косметичних процедурах і догляді за шкірою. Дзеркало має високоякісну поверхню з прекрасною відбивною здатністю. Дзеркало одностороннє овальної форми надає вам широкий огляд вашого обличчя.
Переваги:
- мінімалістичний дизайн підійде під будь-який інтер'єр і смак;
- велика овальна форма дзеркала;
- підставка дає змогу розмістити дзеркало на поверхні;
- на спеціальне кріплення можна повісити дзеркало на стіну або шафу;
- якісне дзеркало легко очищати рідиною для скла, без розводів і плям.
Косметичне дзеркало оснащене стійкою ніжкою, тому воно не буде ковзати й відривати вас від процесу створення макіяжу.
Дзеркало представлено в трьох кольорах:
- Сірий.
- Бежевий.
- Молочний.
Наявність кольору уточнювати у менеджера.
Розмір дзеркала без підставки - 15х20 см.
Матеріал: пластик, скло.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Підставка в комплекті | Так |
| Тип дзеркала | Універсальне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Товщина | 5 мм |
| Збільшення | 0 х |
| Форма косметичного дзеркала | Овальне |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 161 ₴







