




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичне дзеркало на підставці квадратне з органайзером
Стильне настільне дзеркало для макіяжу з кишенею для різних косметичних аксесуарів має квадратну форму. Воно легко транспортується, розташовується на будь-яких поверхнях і дуже компактне. Можна брати з собою в поїздки або використовувати в домашніх умовах. Дзеркало має квадратну форму, спирається на стійкі ніжки, корпус виготовлений із пластику. Приємним бонусом є те, що ззаду на дзеркалі є кишенька для косметики або пензликів. Параметри аксесуара дають змогу бачити обличчя повністю.
Особливості дзеркала з органайзером:
- має стандартне відображення (без збільшувального ефекту);
- сприяє більш ретельному догляду за шкірою і точному нанесенню косметики;
- ергономічна форма забезпечує стійкість на горизонтальних поверхнях;
- корпус виготовлений із пластику;
- компактний розмір;
- ззаду є кишеня для косметики;
- зручність використання.
Дзеркало представлено у двох кольорах:
- Білий.
- Сірий.
Наявність кольору уточнювати у менеджера.
Матеріал: пластик, скло.
Форма косметичного дзеркала: квадрат.
Розмір дзеркала без підставки - 14x19.5cm
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 195 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Підставка в комплекті | Так |
| Тип дзеркала | Настільне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Товщина | 5 мм |
| Збільшення | 0 х |
| Форма косметичного дзеркала | Квадратне |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 230 ₴




