




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дзеркало для макіяжу настільне на підставці "Кактус" 2295
Дзеркало для макіяжу виконане у формі «кактус» та використовується на туалетному столику. На задній панелі є підставка, яка допомагає отримати необхідний нахил дзеркала.
У передній частині - знімні ніжки, які дозволяють розмістити дзеркало перпендикулярно до стільниці. Також у задній панелі є отвір для підвішування на стіну. З боків дзеркала – «гілки», які можуть бути гачками для зберігання аксесуарів.
Дзеркала представлені у двох кольорах – фісташковий, пудровий.
Увага! Наявність кольорів уточнюйте у менеджера!
Висота - 18 см;
Ширина - 16 см;
Товщина – 2 см;
Діаметр дзеркальної поверхні – 15 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 180 мм |
| Діаметр | 145 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Підставка в комплекті | Так |
| Тип дзеркала | Універсальне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Товщина | 20 мм |
| Форма косметичного дзеркала | Кругле |
| Ширина | 155 мм |
- Ціна: 230 ₴
- Готово до відправки
- Код: KIKA 2295
Дзеркало косметичне настільне на підставці
230 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.





