




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичне дзеркало для макіяжу настільне на підставці
Настільне косметичне дзеркало має овальну форму у формі стопи. Воно стане справжнім помічником дівчини в процесі створення красивого макіяжу, корекції та оформлення брів, проведення косметичних процедур. Параметри аксесуара дають змогу бачити обличчя повністю. Дзеркало без рамки має металеву тонку опору, яка може використовуватися як петелька для гачка.
Особливості дзеркала на підставці:
- має стандартне відображення (без збільшувального ефекту);
- сприяє більш ретельному догляду за шкірою і точному нанесенню косметики;
- ергономічна форма забезпечує стійкість на горизонтальних поверхнях;
- підставка виготовлена з металу;
- компактний розмір;
- є можливість вішати дзеркало на стіну;
- зручність використання.
Дзеркало представлено в трьох кольорах:
- Блакитний.
- Білий.
- Рожевий.
Наявність кольору уточнюйте у менеджера.
Розмір: 14*19 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Підставка в комплекті | Так |
| Тип дзеркала | Універсальне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Збільшення | 0 х |
| Форма косметичного дзеркала | Овальне |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 230 ₴
- Готово до відправки
- Код: KIKA T-007
Дзеркало косметичне настільне овальне на підставці T-007
230 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.






