




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір спонжів б'юті-блендерів для макіяжу Powder Puff 6 штук різних кольорів
Спонж краплеподібний для ідеального нанесення та розтушування будь-яких рідких текстур — тональних кремів, коректорів, консилерів, хайлайтерів, кремових рум'ян, бронзерів та інших кремових засобів.
Спонж на силіконовій підставці знаходиться у прозорому пластиковому боксі. Однією з важливих властивостей спонжа для макіяжу є те, що він не залишає чітко виражених меж при нанесенні тону.
Використовуйте круглу основу для нанесення тону на основні ділянки — лоб, вилиці та підборіддя, а загострену — для нанесення тону навколо носа, рота та на віки. Наносити засоби необхідно трохи пружними, «промокальними» рухами — тон рівномірно розподіляється по шкірі.
Спосіб використання:
- Змочіть спонж водою.
- Промокніть спонж серветкою або відтисніть.
- Занурте спонж в тональний засіб.
- Нанесіть косметику на обличчя обережними рухами.
Кількість: у коробочці мікс з 6 спонжів б'юті-блендерів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 40 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Кількість в упаковці | 6 шт. |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип | Поролоновий спонж |
| Товщина | 40 мм |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 161 ₴


