
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійний універсальний пензель для макіяжу Bogenia Tulip із синтетичного ворсу
Мультифункціональний пензель для макіяжу Bogenia з м'якими синтетичними волокнами дозволяє легко та рівномірно наносити продукти різних текстур: від тонального крему до рум'ян та хайлайтера.
З унікальною формою та щільно упакованими волокнами, наша кисть забезпечує ідеальне покриття та блендеринг, створюючи природний макіяж без смуг та розлучень. Завдяки ергономічній ручці кисть легко лежить у руці, що забезпечує зручність та точність при нанесенні засобу декоративної косметики.
Незалежно від вашого досвіду в макіяжі, універсальний пензель Bogenia допоможе вам досягти професійних результатів. Це ідеальний вибір для повсякденного макіяжу, так і для особливих подій.
Спосіб застосування: використовуйте універсальний пензель для нанесення пудри, рум'ян, хайлайтерів, бронзерів, тональних засобів.
Довжина: 165 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bogenia |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 162 мм |
| Довжина ворсу | 25 мм |
| Довжина рукоятки | 100 мм |
| Кількість | 1 шт. |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Тип пензля | Кисть для пудри |
| Колір | Жовтий |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 20 мм |
- Ціна: 144 ₴
- Готово до відправки
- Код: BG215.005
Пензлик для макіяжу універсальний Bogenia Tulip
144 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

