
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бафік полірувальний для нігтів м'який міні 30 х 40 мм
М'який баф для полірування нігтів є універсальним інструментом, тому може бути використаний як в домашніх умовах, для самостійної корекції нігтів, так і в рамках салонів. Бафік призначений для попередньої обробки кромки, шліфування, і полірування нігтів. Відмінно працює як із нарощеними, так і з натуральними нігтями. Підійде для чоловічого манікюру.
Розміри: 30 х 40 х 10 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 40 мм |
| Призначення пилочки | Для натуральних нігтів |
| Тип пилочки | Двостороння |
| Тип пилочки по матеріалу | Паперова |
| Товщина пилки | 10 мм |
| Форма пилки | Баф |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 23 ₴
- В наявності
- Код: 8197
Баф для манікюру міні жовтий 4 х 3 см
23 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 90 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

