
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір одноразових пилок для манікюру та педикюру Staleks papmAm mix 180/240, 3 штуки
Набір одноразових пилок для нігтів передбачає повну стерильність під час моделювання нігтів у домашніх умовах та в салоні. Він також дозволяє заощадити час та кошти на стерилізації інструментів для манікюру, оскільки після використання підлягає утилізації.
У наборі три двосторонні пилки Сталекс різної абразивності для всіх етапів обробки нігтя - від чорнового опилу до шліфування. Завдяки різним ступеням жорсткості ви зможете обробити як натуральний, так і штучний ніготь.
Переваги набору манікюрних пилок Staleks:
- якісний мінеральний абразив;
- два види твердості для нігтів всіх типів;
- мала вага завдяки дерев'яній основі;
- екологічно чиста сировина для виготовлення основи та абразиву.
У наборі - 3 двосторонні пилки.
Довжина пилки - 16 см.
Спосіб застосування:
- Корекція довжини та надання форми вільному краю нігтя.
- Зняття блиску та фінішне шліфування нігтів.
Абразив: 180/240 гріт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Сталекс |
| Країна виробник | Україна |
| Абразивність пилки | до 220 грит |
| Призначення пилочки | Для натуральних нігтів |
| Тип пилочки | Двостороння |
| Тип пилочки по матеріалу | Абразив |
| Тип упаковки | Поліетиленовий пакет |
| Товщина пилки | 1 мм |
| Форма пилки | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 160 см |
- Ціна: 89 ₴
- Немає в наявності
- Код: DFCmix-180/240_c
Набір манікюрних пилок для нігтів Staleks papmAm mix 180/240 одноразових, 3 шт
89 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 90 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю


