



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільне косметичне дзеркало для макіяжу з кишенею-органайзером
Стильне зручне настільне дзеркало для мейкапу з рамкою у формі мордочки звіряток має зі зворотного боку кишеньку, в якій зручно зберігати косметичні аксесуари та найчастіше використовувані б'юті-продукти.
Дзеркальце для макіяжу виготовлене з міцного пластику. Воно має овальну форму, корпус виконаний із пластику. Дзеркальна поверхня — звичайна, без ефекту збільшення.
Наявність кольорів уточнюйте у менеджера.
Матеріал: скло, пластик.
Висота: 17,3 см
Ширина: 18 см
Толщина: 8,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Вид дзеркала | Одинарне |
| Висота | 173 мм |
| Підставка в комплекті | Ні |
| Тип дзеркала | Настільне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Товщина | 85 мм |
| Форма косметичного дзеркала | Овальне |
| Ширина | 180 мм |
- Ціна: 346 ₴
- В наявності
- Код: ST24-61
Дзеркало для макіяжу настільне з органайзером
346 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

