

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пензлик для тонального крему TopFace
Пензлик для макіяжу має дуже густу синтетичну щетину. Він спеціально розроблений для рівномірного розподілу рідкого та пудрового тонального крему, бронзатора, освітлювача та контурних продуктів для нанесення на обличчя, шию та зону декольте. Після використання нанесіть достатню кількість спрею для очищення кистей щетиною шляхом розпилення. Протріть ворс тканиною. Зачекайте, поки він висохне.
Особливості пензлика для макіяжу:
- легко та комфортно працює з кремовими та розсипчастими текстурами;
- делікатно контактує зі шкірою;
- не провокує подразнень та алергії;
- не накопичує бактерії;
- легко очищується;
- для професійного та домашнього використання;
- завжди бездоганний результат.
Синтетичний ворс – таклон.
Довжина пензлика: 17,5 см
Довжина ворсу: 3,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | topface |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 175 мм |
| Довжина ворсу | 35 мм |
| Довжина рукоятки | 100 мм |
| Комплектація пензликами | Пензель для тональної основи |
| Матеріал ворсу | Таклон |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Тип пензля | Віялова кисть |
| Колір | Білий |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 12 мм |
- Ціна: 356 ₴
- Готово до відправки
- Код: PT901-F23
Пензель для макіяжу віялоподібна TopFace Professional Make-Up PT901-F23
356 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

