



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійний двосторонній пензлик для макіяжу брів Bogenia Aster із синтетичного ворсу
Двосторонній пензлик для макіяжу та оформлення брів Bogenia Aster виконаний з якісного синтетичного ворсу. З одного боку — скошений пензлик, якому зручно наносити декоративну косметику та моделювальні засоби. З іншого боку — веретеноподібна щіточка для ретельного прочісування волосків.
Двосторонній пензлик підійде для бровистів та для домашнього використання.
Спосіб застосування: використовуйте для макіяжу та укладання брів.
Довжина - 155 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bogenia |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 155 мм |
| Довжина ворсу | 5 мм |
| Довжина рукоятки | 90 мм |
| Кількість | 1 шт. |
| Комплектація пензликами | Щіточки для брів і вій, Кисть для брів |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | дерево |
| Тип пензля | Кисть для брів |
| Колір | Жовтий |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 5 мм |
- Ціна: 142 ₴
- Готово до відправки
- Код: BG215.011
Пензлик для брів двосторонній Bogenia Aster BG215.011
142 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

