
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір прогумованих спонжів — губок для макіяжу Q.P.I. PROFESSIONAL
Такий набір спонж для макіяжу з прогумованого поролону дозволяє наносити косметику рівним шаром, створюючи неповторний образ. Косметичний аплікатор виготовлений з високоякісного дрібнопористого матеріалу, приємний для шкіри. Форма дозволяє нанести косметику навіть на складні ділянки обличчя — біля очей, носогубних складок тощо. Набір косметичних губок продається в індивідуальній упаковці з логотипом.
Кількість у наборі: 6 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Q. P. I. Professional |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Кількість в упаковці | 6 шт. |
| Тип | Поролоновий спонж |
| Товщина | 15 мм |
| Форма | Трикутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 46 ₴
- Немає в наявності
- Код: QS-211-212
Набір спонжів для макияжу QPI Professional, 6 шт, 211 Бежевий Білий
46 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 90 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю


