
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожній набір WH Travel Bottles Set із 7 флаконів у прозорій косметичці
Тепер вам не потрібно турбуватися про те, що улюблена косметика займає багато місця у сумці! Ці пляшечки ви зможете наповнити тоніками, тонерами, спреями для волосся та обличчя, шампунями, кремами та іншими бьюті-засобами. Мініатюрні флакони знаходяться в прозорій косметичці, що не промокає, яку теж можна взяти з собою у подорож та бути впевненим у тому, що косметика не розтечеться та не зіпсує ваших речей.
В наборі 7 ємностей для косметичних засобів:
- флакон зі спреєм, 50 мл - 3 шт;
- флакон із дозатором, 50 мл - 1 шт.
- баночки для кремових продуктів, 10 мл - 3 шт.
- прозора косметичка — 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 160 см |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 170 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 30 мм |
| Дзеркало в комплекті | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліуретан |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Стать | Жіночий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип | Б'юті-кейс |
- Ціна: 207 ₴
- В наявності
- Код: 24-389
Дорожній набір із 7 ємностей для косметики WH Travel Bottles Set, Рожевий
207 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

