




Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | La Rosa |
| Країна виробник | Китай |
| Вид дзеркала | Одинарне |
| Висота | 270 мм |
| Діаметр | 130 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Підставка в комплекті | Так |
| Мережевий адаптер | Ні |
| Тип дзеркала | Настільне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Товщина | 10 мм |
| Збільшення | 0 х |
| Кут повороту | 360 град. |
| Форма косметичного дзеркала | Кругле |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | Батарейки |
- Ціна: 553 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4481 LMR
Дзеркало косметичне на підставці з LED підсвічуванням La Rosa (LMR-4481) Рожеве
553 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



