
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійний пензель для нанесення рум'ян, бронзера та хайлайтера Bogenia Freesia
Підкресліть вилиці та надайте здоровий вигляд особі зі зручним професійним пензлем для рум'ян, бронзера та хайлайтера Bogenia! М'які та пухнасті ворсинки із синтетичного волокна дозволяють легко наносити рум'яна, створюючи природне сяйво на вашому обличчі.
Зручна ручка забезпечує точність та контроль при нанесенні макіяжу, що дозволяє легко створювати різні інтенсивності відтінку. Незалежно від вашого досвіду в макіяжі, косметична кисть робить процес максимально простим та приємним. Отримайте свіжий і яскравий вигляд з нашим пензлем для рум'ян – ідеальним доповненням до вашої косметичної колекції! Пензлик підходить для домашнього та професійного використання.
Спосіб застосування: Використовуйте для нанесення сухих рум'ян, бронзерів, хайлайтерів.
Довжина: 178 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bogenia |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 180 мм |
| Довжина ворсу | 35 мм |
| Довжина рукоятки | 105 мм |
| Кількість | 1 шт. |
| Комплектація пензликами | Кисть для рум'ян |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Тип пензля | Кисть для рум'ян |
| Колір | Жовтий |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 18 мм |
- Ціна: 125 ₴
- Готово до відправки
- Код: BG215.002
Пензель для рум'ян Bogenia Freesia BG215.002
125 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

